MIAŁEM SEN….

CEM Piotr

Miałem sen….

Miałem sen o pracy łatwej i przyjemnej.
O tym, że przychodzę do firmy, gdzie wszystko świetnie funkcjonuje. Nic się nie psuje, nic nie rozprasza, gdzie mogę skoncentrować się na swoich obowiązkach.

Pracy bez zbędnych kłopotów, jakie męczą nas codziennie, a które jak uszkodzony sprzęt komputerowy, potrafią dobrze zdołować.
Wiem, że nawet gdy coś się wydarzy — szybko to naprawie, a zalanie klawiatury kawą – nie wyrok, TO nie spowoduje zniszczenia całego laptopa.
Ten sen mógł by być prawdą, mógł by się urzeczywistnić.  To już nie musi być sen, tylko codzienność!!!
Bo jaki komputer jest nam potrzebny do biura, do firmy, lub domu?

Jaki spełni wszystkie żądania, a do tego będzie maszyną niemal niezniszczalną, takim „terminatorem” z mocnym procesorem, podporą biura, narzędziem do pracy i zabawy w domowych pieleszach ?
My wiemy jaki to komputer! Znamy te sprzęty i wiemy które z nich będą najlepsze do określonych zadań.
Nasz zespół świetnie wyszkolonych techników, serwisantów i handlowców jest do Państwa usług siedem dni w tygodniu!!! Jesteśmy gotowi doradzać, przecież na tym polega nasza praca.

Czasami nawet odradzić!!!  Tak dobrze Państwo przeczytali. ODRADZIĆ zakup droższego komputera, by zastąpić go innym tańszym idealnie nadającym się do określonych prac.

Z całą pewnością możemy zatem powiedzieć: „Możecie Państwo na Nas polegać! Na naszej uczciwości i rzetelności.”
Potrafimy się zmierzyć z trudnymi tematami. Bardzo dobrze rozumiemy, że nikt nie jest idealny, my tez nie jesteśmy wyjątkiem. Potrafimy przyznać się do błędu. Jesteśmy ludźmi, a przecież błąd jest rzeczą ludzką. Tylko, że każda przeszkoda, pokonana przez nas, kształci nas, robi silniejszymi, wytrwalszymi w dążeniu do celu — pierwszeństwo w dziedzinie sprzedaży komputerów poleasingowych.
Zawsze dawaliśmy i dajemy z siebie maksimum wysiłku, by stawać się lepszymi i doskonalszymi w tym co robimy.
Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się z zakresu inżynierii, polepszamy umiejętności potrzebne do pracy z Wami Drodzy Klienci.  Wszystko po to, Byście zawsze do Nas wracali.
Dlatego, z pełna odpowiedzialnością, mogę zaprosić Was i powiedzieć: „U nas najlepiej, najtaniej i najbezpieczniej.”
Mialem sen… i on się spełnił!!!