HP ProBook 430 G5: Solidny Wybór dla Biznesu

laptopy poleasingowe Hp ProBook 430 G5 i5

Szukasz niezawodnego laptopa, który sprosta wymaganiom codziennej pracy w biznesie? HP ProBook 430 G5 może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zestawiając solidne parametry z praktycznym designem, ten laptop oferuje wydajność i niezawodność dla profesjonalistów.

Specyfikacje Techniczne:

  • Procesor: Intel Core i5 8250U (8. generacja) to mocny silnik napędowy tego laptopa. Z czterema rdzeniami i osiemnastoma wątkami oraz częstotliwością taktowania od 1.60 do 3.40 GHz, ten procesor zapewnia płynną pracę nawet podczas intensywnego użytkowania.

  • Pamięć RAM: Wyposażony w 8GB pamięci RAM DDR4, HP ProBook 430 G5 zapewnia wystarczającą ilość pamięci operacyjnej do obsługi wielu zadań jednocześnie, z zachowaniem płynności działania systemu.

  • Dyski: Z 256GB szybkiego dysku SSD oraz dodatkowym 500GB HDD, masz wystarczającą przestrzeń na pliki, aplikacje i dane biznesowe. Kombinacja SSD i HDD pozwala na szybkie uruchamianie systemu i aplikacji, oraz przechowywanie większych zbiorów danych.

  • System Operacyjny: Zainstalowany system Windows 10 Professional zapewnia nie tylko stabilność, ale także dostęp do profesjonalnych narzędzi i funkcji, które ułatwiają zarządzanie i ochronę danych w środowisku biznesowym.

  • Ekran: Matowy ekran o przekątnej 13,3 cala i rozdzielczości 1366×768 oferuje wygodne warunki pracy, eliminując odblaski i zapewniając wyraźny obraz nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.

  • Bateria: Oryginalna bateria zapewniająca wystarczającą wydajność, aby praca nie była przerywana przez częste ładowanie. Dzięki niej możesz pracować przez długi czas bez konieczności ciągłego poszukiwania gniazdka elektrycznego.

  • Dodatkowe akcesoria: W zestawie znajduje się oryginalny zasilacz z przewodem, zapewniający nie tylko łatwe ładowanie, ale także niezawodność działania.

Podsumowanie:

HP ProBook 430 G5 to laptop stworzony z myślą o biznesie. Dzięki solidnym specyfikacjom technicznym i praktycznemu designowi, jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów, którzy potrzebują mobilnego i niezawodnego sprzętu do pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, freelancerem czy korporacyjnym pracownikiem, ten laptop może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.