Podyskutujmy dlaczego warto kupić komputer lub laptop używany poleasingowy?

  Bardzo długo zastanawialiśmy się nad sensem prowadzenia bloga na temat branży, która nas jako pasjonatów techniki pochłonęła. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że wiedza jaką zdobyliśmy i zdobywamy od lat pozwoli nam w sposób autorytatywny i bez emocji podejść do tematu i przedstawić obiektywnie temat który tak nas zafascynował, czyli  komputerów Poleasingowych .

 W dzisiejszym artykule postaramy się zadać kilka pytań które Państwo najczęściej nam  zadają i w skrócie na nie odpowiedzieć, w następnych bowiem będziemy dokładnie każdy z tych tematów rozwijać.

 

Komputer do szkoły, na studia, do pracy – Czy jest Komputer do wszystkiego???

Jest takie powiedzenie. Jak do wszystkiego to do niczego. Z jednym wyjątkiem, a jest nim laptop poleasingowy. Inżynierowie największych światowych Firm takich jak Lenovo, DELL, HP, Fujitsu poradzili sobie z tym problemem tworząc wybitną pod każdym względem klasę BIZNES.  Potrafili połączyć w jednej jednostce cechy komputera przenośnego mobilnego i laptopa z możliwościami i cechami stacji graficznych.

Komputery o podwyższonych parametrach związanych z konstrukcja urządzenia i użytymi materiałami, odporny na uszkodzenia mechaniczne bądź zalania, są takie???

Tak!!! To ponownie komputer poleasingowy klasy Biznes.

Metalowe zawiasy, tytanowe korpusy, tri-metalowe obudowy, nad przeciętnie mocne włókna węglowe, konstrukcje z najwytrzymalszych stopów wcześniej dostępnych jedynie dla wojska i lotnictwa tworzą trudne do uszkodzenia hybrydy. W kolejnych dniach będziemy je dla  Was testować. Sprawdzimy twardość tytanu i wodoszczelność klawiatury.  Zatkamy chłodzenie, zobaczymy jak mocne są zawiasy i z jakiej wysokości może upaść komputer by ulec uszkodzeniu. Na sam koniec naszych rozważań i testów przyjrzymy się dwóm  konstrukcjom. Komputerowi poleasingowemu oraz laptopowi z marketu. Pokażemy różnice nie tylko cenową pomiędzy urządzeniem klasy biznes Premium, a zwykła marketówką, ale też sprawdzimy je jak wyżej pod względem wytrzymałościowym oraz wydajnościowym