Notebook poleasingowy Fujitsu Lifebook E734 13,3″ i7-4702MQ 8GB

Już jest w naszej ofercie – Notebook FUJITSU LIFEBOOK E734 który jest częścią LIFEBOOK E Line – idealny lekki i w pełni wyposażany notebook, zapewniający doskonałą elastyczność. Ten notebook o wadze 1,6 kg zapewnia doskonałą równowagę między mobilnością a łatwością użytkowania dzięki niewielkim rozmiarom, wyświetlaczowi o przekątnej 33,8 cm (13,3 cala) oraz wysokiej jakości rozwiązaniom konstrukcyjnym i zabezpieczeniom.

Dzięki podstawowej koncepcji rodziny, elegancka linia LIFEBOOK E, w skład której wchodzą trzy notebooki o przekątnej od 13,3 cala do 15,6 cala, pozwala zmniejszyć wydatki związane z wdrożeniem i inwestycjami związanymi z Twoją infrastrukturą IT. Ponieważ wszystkie trzy notebooki mają takie elementy, jak zasilacz sieciowy, replikator portów lub modułowe elementy zatoki, a także płyta główna z takimi samymi sterownikami, systemem BIOS i obrazem bitowym .

Cieńki i lekki
Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wadze notebooki LIFEBOOK E Line zapewniają maksymalną mobilność i łatwość użytkowania w biurze, na spotkaniach lub okazjonalnych podróżach służbowych. Dzięki wymiarom 20 mm z przodu i 27 mm z tyłu, a także o wadze od 1,6 do 2,3 kg, wszystkie trzy notebooki są szczególnie łatwe do przenoszenia i mieszczą się w każdej teczce.
Zapraszamy do pełnej i zakupy klikając w link – Notebook Poleasingowy Fujitsu Lifebook