Laptop poleasinowy HP ZBook17 i7MQ 32GB FullHD

Firma HP zmieniła nazwę swoich mobilnych stacji roboczych na ZBook, dostarczając ją nie tylko z innym oznaczeniem, ale także z zupełnie nowym podwoziem i zaktualizowanymi komponentami.

Obok Dell, Fujitsu i Lenovo, HP jest jednym z tradycyjnych producentów wydajnych mobilnych stacji roboczych. Takie laptopy są w większości zaprojektowane do roli niezawodnych korporacyjnych koni roboczych, oferujących lepsze niż przeciętne poziomy konfiguracji, wsparcia i opcji gwarancyjnych. Dodatkowy unikalny punkt sprzedaży mobilnych stacji roboczych ma związek z dedykowanymi kartami graficznymi (zoptymalizowanymi pod kątem profesjonalnych aplikacji 3D ze specjalnymi funkcjami, takimi jak certyfikacja ISV, specjalne sterowniki, dostosowane opcje BIOS-u i gwarantowana niezawodność), w które są one powszechnie wyposażone i które – oczywiście – oferują świetne poziomy wydajności.

Stacje robocze HP są oferowane w trzech różnych rozmiarach, począwszy od kompaktowego HP ZBook 14 do zastosowań mobilnych i wejścia klasy średniej, HP ZBook 15, do HP ZBook 17, który oferuje maksymalną ilość przestrzeń dla wysokiej klasy komponentów , pełną specyfikacje dostępnego u nas modelu zobaczysz tutaj — Laptop Poleasingowy HP ZBook17 — jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tego modelu lub podobnego -zapraszamy do kontaktu telefonicznego .