Laptop poleasingowy Dell E6530

Laptop Dell E6530 zapewnia najwyższą wydajność, dzięki czemu możesz z łatwością pracować przez cały dzień. Specyfikacja Dell Latitude E6530 obejmuje najnowocześniejsze funkcje. 15-calowy laptop Dell Latitude E6530 wyposażony w funkcje rozrywkowe i łącznościowe, zapewniający znakomite wrażenia z komputera. Możesz usiąść wygodnie i oglądać ulubione programy telewizyjne lub filmy, surfować po Internecie i grać w gry wygodnie na dość dużym wyświetlaczu o przekątnej 15,6 cala. Od przeglądania sieci WWW po edytowanie filmów możesz wykonywać codzienne zadania dzięki elastycznej sile procesora Intel Core i5 3210M Zaprojektowany w kolorze czarnym, ten laptop jest wykonany z wyrafinowanym wyglądem i ma gładką teksturowaną osłonę, która zapewnia łatwy chwyt
Lekka waga 2,449 kg i niewielkie wymiary ułatwiają umieszczanie na biurku lub stole komputerowym i przenoszenie w inne miejsca.

System operacyjny Windows 7 zapewnia płynny i elastyczny interfejs oraz wiele aplikacji i funkcji.
Potężna bateria zapewnia długie godziny pracy po pełnym naładowaniu.

SZYBSZE POŁĄCZENIA
Zapewnia obsługę ultraszybkiego połączenia WiFi, które pozwala na łączenie się z dowolną siecią bezprzewodową z możliwie najlepszą prędkością i mniejszą ingerencją.