Komputery poleasingowe = CEM. Dlaczego to najlepszy wybór???

CEM. Dlaczego to najlepszy wybór???

Dziś wyjątkowo poruszymy temat związany typowo z Nasza działalnością pod względem organizacyjnym. Będzie to opis formy działania Naszej Firmy, również wskazówki dla podobnych form działalności gospodarczej. Funkcjonujemy na rynku już kilkanaście lat, tak wiec przyszedł już czas na delikatne podsumowanie, to moment by pochwalić się wypracowanymi przez Nas standardami, by autorytatywnie odnieść się to tematu w tej części bloga.
Zawsze kiedy podchodzimy do jakiegoś projektu sprzedażowego zastanawiamy się dla czego właśnie to u nas Klient powinien kupić dokładnie ten komputer. Skąd bierze się tak dobra dla Niego cena? I czy na pewno nie przepłaci??? Czy będzie zadowolony???
Postaramy się szanowni Klienci dziś rozwiać wasze wątpliwości tak by za każdym razem kiedy pomyślicie o kupnie komputera poleasingowego kolejnym krokiem będzie odwiedzenie naszego sklepu.

Po pierwsze.
Gwarancja w Naszych sklepach w odróżnieniu do podobnych działalności to minimum 12 miesięcy, a dochodzi nawet do 36.
Dlaczego tak długo??
Dlatego moi drodzy ponieważ sprzęt importowany przez Nasza Firmę jest starannie selekcjonowany i dobierany. Od kilkunastu lat mamy tych samych partnerów z którymi wypracowaliśmy określone procedury i standardy. Wybieramy komputery poleasingowe tylko sprawne w najwyższych klasach jakościowych z zaznaczeniem na jak najmniejsze zużycie produktu.
Na zachodzie kultura pracy w firmie na komputerze jest odmienna niż ta u nas w kraju. Tam komputer służy zazwyczaj do pracy. Nie nosi się go do domu. Nie wyjeżdża z nim na urlop. Dzieci nie grają na nim w domu. Takie komputery z reguły na co dzień pracują w stacjach dokujących podpiętych do zewnętrznych klawiatur i monitorów, dlatego bardzo często zdarza się ze kupowany od nas sprzęt wygląda jak NOWY.
Po drugie.
Są to komputery wcześniej nie naprawiane i nie grzebane. Skąd taka pewność??? Ta szczególna wiedzę mamy od zachodnich partnerów. Tam koszt pracy jest na tyle duży, ze nikt nie naprawia poważnych usterek. Komputery zniszczone automatycznie się recyklinguje, a stanowisko pracy obsadza nowym sprzętem.
Po trzecie.                                                                                                                                                                                                                   Maja Państwo u Nas Obsługę techniczną softwerowo – hardwerową w całym zakresie czasowym gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Proste naprawy programowe, odwirusowanie i inne nie wymagające serwisy traktujemy jako gwarancyjne, czyli darmowe.
Po czwarte.
Dajemy Wam Możliwość wymiany zakupionego laptopa na inny komputer z zachowaniem ceny przez miesiąc czasu tzn. mrozimy cenę. Jednakże Wymiany można dokonać zawsze. Zawsze można się rozmyślić i stwierdzić ze ten konkretny zakup nie należał do wystarczająco przemyślanych. Wówczas moi drodzy nasz magazyn zawsze stoi przed Państwem otworem.
Należy tu również nadmienić , że nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową. Tak wiec zawsze staramy się mieć dużą i różnorodną ilość komputerów poleasingowych by zaspokoić większość Państwa zachcianek.
Po piąte.
U nas macie moi Drodzy Bezpłatną modyfikację sprzętu na miejscu. Klient nasz płaci jedynie za części. Sama usługa jest wliczona w cenę zakupu komputera.

Po szóste
Nasze Komputery są wielokrotnie audytowane. Pierwszy raz w zachodnich firmach skąd sprowadzamy sprzęt. Drugi raz w Polsce w naszej partnerskiej Firmie która zajmuje się ta działalnością od ponad 25 lat. I ostatni raz w naszym serwisie gdzie technik przygotowuje komputery do sprzedaży.
Po szóste
Komputery sprowadzamy ze sprawdzonego źródła. Na wszystkie posiadamy dowody zakupu z wymienionymi numerami seryjnymi oraz dokładnymi opisami stanów.
Po siódme.
Na każdy komputer dostajecie Państwo dokument sprzedaży oraz pisemna gwarancje. Chroni was nasza rzetelność, dobre imię oraz prawo.
Po ósme.
Realizujemy sprzedaż bezpośrednio w sklepie jak i online przez stronę internetową, OLX, Allegro Facebook Instagram i kilka mniejszych portali. Inwestujemy w najnowsze rozwiązania poprawiające standardy sprzedażowe oraz w ludzi szkoląc się i ucząc co dziennie.
Zdajemy sobie sprawę z naszej niedoskonałości tak wiec ciągle poprawiamy swoje kwalifikacje.
Od lat przyświeca nam najważniejsza dla nas maksyma która jest cytatem z książki F. Scotta-Fitzgeralda
„Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa”
dlatego nie spoczywamy na laurach i ciągle się rozwijamy.

To moi Drodzy tylko część powodów dla których warto na nas postawić przy wyborze komputera poleasingowego. Powodów jest dużo, dużo więcej. Jeżeli chcecie się osobiście do nas przekonać to zapraszamy do naszych salonów.
Miłych zakupów życzy Zespół CEM!!!