Laptop Poleasingowy – HP EliteBook 850 G1 8GB i5 240SSD , 15,6 cali – Full HD

HP EliteBook 850 G1 to dobrze zaprojektowany, przyszłościowy ultrabook biznesowy. Łatwa rozbudowa czyni go atrakcyjnym wyborem dla informatyków, którzy chcą kupić laptopy dla swojej firmy, szczególnie jeśli mają personel IT, który zajmuje się naprawami i aktualizacjami we własnym zakresie. Ten Laptop poleasingowy z pewnością sprawi że wielu użytkowników biznesowych będzie zadowolonych.
Klawiatura ma wbudowane kanały odwadniające, aby poradzić sobie z nieumyślnymi rozlaniami. Według HP, 850 G1 jest zaprojektowany tak, aby spełniał standard MIL-STD-810 w zakresie wytrzymałości. Jest to zestaw kryteriów określających odporność na temperaturę (zarówno na zimno, jak i na ciepło), badanie upadku i wtargnięcie wilgoci. Nie jest tak wytrzymały jak system z obudową portów i całkowicie zamkniętą konstrukcją, ale nadal może przetrwać gorączkowy dzień pracy lepiej niż laptop, który nie ma tych funkcji ochronnych.

Ekran o przekątnej 15,6 cala z podświetleniem LED ma rozdzielczość 1,920 x 1 080 i powłokę przeciwodblaskową. Dzięki temu system doskonale nadaje się do zadań wymagających dużej powierzchni ekranu, na przykład do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi.

HP EliteBook 850 G1 8GB i5 240SSD

Ten Laptop ma kilka funkcji, które są bardzo ważne dla informatyków. Po pierwsze, posiada certyfikat Intel vPro i może być wyposażony w mnóstwo opcji usług i wsparcia. Po drugie i co ważniejsze, dolny panel systemu wychodzi bez użycia narzędzi, co rzadko można znaleźć w laptopach . Posiada jedno gniazdo SO-DIMM wolne na dodatkową pamięć (do 16 GB z dołączonego 8 GB). Istnieje również gniazdo na dysk SSD M.2, który może stanowić uzupełnienie zainstalowanego dysku SSD SATA o pojemności 2,5 cala (180 GB). M.2 jest fizycznie mniejszy niż stary format dysku MiniCard SSD i ma lepszą przepustowość niż dyski SSD z interfejsem mSATA.

Można używać laptopa ze stacją dokującą HP UltraSlim 2013, która umożliwia podłączenie do monitora, urządzeń peryferyjnych i innych urządzeń USB. Inną ciekawą funkcją dla informatyków jest HP Sure Start, czyli funkcja systemu BIOS, która chroni przed atakami złośliwego oprogramowania. Sure Start sprawdza system BIOS pod kątem uszkodzenia przy każdym ponownym uruchomieniu i zastępuje go zatwierdzoną przez IT kopią, jeśli coś jest nie w porządku. Ta funkcja działa niezależnie od narzędzi bezpieczeństwa systemu Windows.