Laptop Poleasingowy – Dell e5540 i5 8GB 240SSD nVidia GTX

Laptop Poleasingowy DELL e5540 już w naszej ofercie . Generacja notebooków Dell o przekątnej ekranu 14,1 cala i matrycy Full HD dla firm jest naprawdę przekonująca. Wysoka wydajność tego laptopa poleasingowego pozwala na równoczesne wykonywanie nawet kilku dość skomplikowanych zadań . Dobra różnorodność interfejsu umożliwia połączenie z niemal każdą infrastrukturą a elegancka i powściągliwa konstrukcja obudowy wygląda dobrze na każdym stole konferencyjnym.

Kultura pracy tego laptopa poleasingowego jest na wysokim poziomie , nie robi się zbyt ciepły lub zbyt głośny nawet przy bardziej wymagających aplikacjach a dzięki długiemu czasowi pracy akumulatora i przyzwoitym funkcjom multimedialnym może uzyskiwać dobre wyniki pracy nawet poza biurem . Nie należy też zapominać o cichej klawiaturze i standardowych funkcjach zabezpieczeń .

Firmy korzystające z laptopów Dell nadal mogą to robić bez wahania, a ci, którzy jeszcze nie używają produktów amerykańskiego producenta, mogą być przekonani o solidności Latitude E5540. Co raz więcej prywatnych użytkowników rozważa zakup tego urządzenia firmy Dell ponieważ może być on z pewnością niezawodnym towarzyszem w każdej sytuacji biznesowej i poza nią.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym salonem po więcej szczegółów związanych z tym laptopem poleasingowym