Laptop Dell E5570 – elegancja biznesowa i optymalna specyfikacja

Konfiguracje Della E5570 są uważane za jedne z najlepszych i trudno się z tym nie zgodzić.

Jakość wykonania jest doskonała, konfiguracja i rozmieszczenie wejść jest dobrze przemyślane , żywotność baterii jest z pewnością więcej niż zadowalająca. Podsumowując te wszystkie ważne aspekty maszyny zorientowanej na biznes uważamy że E5570 jest doskonałym następcą E5550, którego testowaliśmy wnikliwie w zeszłym roku. Aktualizacja skupia się głównie na sprzęcie znajdującym się w środku, bez większych zmian w dziale projektowym , Dell nie dodał tym razem żadnych nowych funkcji.

Zaskoczyło nas, że nowe złącze USB-C pojawiło się wraz z aktualizacją Skylake. W każdym razie zapraszamy do testów u nas w salonie jak dobrze się spisuje procesor Core i5-6300U w tej konfiguracji Della a także do przetestowania baterii która została powiększona w stosunku do poprzedniej edycji.

Dell Latitude E5570 jest doskonałym wszechstronnym urządzeniem biznesowym, pozostawiającym niewiele miejsca na ulepszenia, oferującym lepszy sprzęt niż jego poprzednik. Krótko mówiąc – sprzęt zdecydowanie warty uaktualnienia. Niemniej jednak Dell zachował główne zalety sprzedaży notebooka ostatniej generacji – doskonałą jakość wykonania, niską wagę, cienki profil, wygodną klawiaturę i dobrą wydajność touchpada, co stanowi alternatywę dla wielu konkurencyjnych znacznie droższych modeli.

Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Solidarności w celu obejrzenia i przetestowania tego modelu ponieważ zostało nam jeszcze kilka sztuk w niemal idealnym nienaruszonym stanie. Zapraszamy także do zakupów online.

Opinie zadowolonych klientów którzy kupili u nas ten model świadczą że naprawdę warto stać się jego posiadaczem.

Specyfikacja:

Procesor: Intel® Core™ i5-6300U (4×3.0GHz)

Pamięć RAM: 8GB DDR4 Dysk twardy: 256 SSD

Karta graficzna: Intel HD Graphics 520

Matryca / Rozdzielczość: 15,6″ FHD (1920×1080)

Napęd optyczny: BRAK

Waga: 2 kg System operacyjny: 

Windows 10 Pro RJ45 USB3.0 VGA HDMI™ 4-in-1 Card Reader Headphone / Microphone WLAN Bluetooth 4,1

https://centrumelektronikimobilnej.pl/produkt/dell-latitude-e5570-i5-256ssd-8gb-fhd-w10pro/