Specyfikacja Techniczna
| Kategoria | Dane |
|---|---|
| Stan | Klasa A- , bardzo dobry stan, drobne ślady użytkowania |
| System operacyjny | Windows 11 Pro (zainstalowany, gotowy do pracy) |
| Procesor | Intel Core i5-8250U, 4 rdzenie, 1.6 GHz bazowe |
| Pamięć RAM | 8GB DDR4 |
| Dysk | 256GB SSD |
| Ekran | 13,3” Full HD 1920×1080 |
| Grafika | Intel UHD Graphics (zintegrowana) |
| Złącza | RJ-45 LAN, USB Typ C, USB 3.0 x2, HDMI, czytnik kart microSD, minijack 3,5 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Zasilacz |























