Specyfikacja Techniczna
| Kategoria | Dane |
|---|---|
| Stan | Klasa A , minimalne ślady zużycia |
| System operacyjny | Windows 11 (zainstalowany, gotowy do pracy) |
| Procesor | Intel Xeon E-2286M, 8 rdzeni, 16 wątków, 2.4 GHz bazowe, do 5.0 GHz Turbo |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Ekran | 15,6” Full HD 1920×1080 |
| Grafika | NVIDIA Quadro T2000 |
| Funkcje dodatkowe | Czytnik linii papilarnych, Safe Lock na kamerkę, Windows Hello (rozpoznawanie twarzy), podświetlana klawiatura, touchpad z obsługą gestów, czytnik NFC |
| Złącza | HDMI, USB 3.0, USB 3.0 Typ A, USB 3.1 Typ C, Thunderbolt, RJ-45 LAN, minijack 3,5 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Zasilacz |




























