Specyfikacja Techniczna
| Kategoria | Dane |
|---|---|
| Stan | Klasa A- , bardzo dobry stan, drobne ślady użytkowania |
| System operacyjny | Windows 11 (zainstalowany, gotowy do pracy) |
| Procesor | Intel Core i7-7700HQ, 4 rdzenie, 8 wątków |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 628GB SSD (128GB + 500GB) |
| Ekran | 15,6” Full HD 1920×1080 |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
| Złącza | USB 3.0 x3, LAN RJ-45, HDMI, czytnik kart SD, jack 3,5 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Zasilacz |





















