Specyfikacja Techniczna
| Kategoria | Dane |
|---|---|
| Stan | Klasa A- , bardzo dobry stan, drobne ślady użytkowania |
| System operacyjny | Windows 11 (zainstalowany, gotowy do pracy) |
| Procesor | Intel Core i7-1265U, 10 rdzeni, 12 wątków, do 4.8 GHz Turbo |
| Pamięć RAM | 32GB |
| Dysk | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Ekran | 14,1” Full HD 1920×1080, DOTYKOWY |
| Grafika | Intel Iris Xe |
| Funkcje dodatkowe | Safe Lock na kamerkę, Windows Hello (rozpoznawanie twarzy), podświetlana klawiatura, touchpad z obsługą gestów, czytnik NFC |
| Złącza | HDMI, USB 3.2 Typ A Gen 1, USB 3.2 Typ C Gen 2, Thunderbolt, DisplayPort, minijack 3,5 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Zasilacz |



























