| Kategoria | Dane |
|---|---|
| Stan | Klasa A- , bardzo dobry stan, drobne ślady użytkowania |
| System operacyjny | Windows 11 (zainstalowany, gotowy do pracy) |
| Procesor | Intel Core i5-8250U, 4 rdzenie, 8 wątków |
| Pamięć RAM | 8GB DDR4 |
| Dysk | 256GB SSD M.2 NVMe |
| Ekran | 13,3” Full HD 1920×1080 |
| Grafika | Intel UHD Graphics (zintegrowana) |
| Złącza | HDMI, USB 3.2 Typ A Gen 1, minijack 3,5 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Zasilacz |
Laptop Biznesowy Lenovo ThinkPad L390 [13″] i5-8gen 8GB RAM 256GB SSD
799,00 zł
Kompaktowy laptop z procesorem Intel Core i5-8250U, który dzięki 4 rdzeniom i 8 wątkom zapewnia dobrą wydajność w pracy biurowej, nauce oraz codziennym użytkowaniu. 16GB RAM i szybki dysk SSD NVMe 256GB gwarantują płynne działanie systemu Windows 11 oraz aplikacji.
Ekran 13,3” Full HD oferuje dobrą jakość obrazu przy zachowaniu mobilnych rozmiarów urządzenia. Laptop posiada podstawowy zestaw portów, w tym HDMI i USB 3.2, co umożliwia wygodne podłączenie urządzeń zewnętrznych.
Sprzęt w klasie A-, w pełni sprawny, objęty 12-miesięczną gwarancją, z zasilaczem w zestawie.
| Dysk Twardy | |
|---|---|
| grafika | |
| marka | |
| Pamięć | |
| Procesor | |
| rozmiar |
Podobne produkty
Laptopy Poleasingowe HP
Laptopy Dotykowe/Tablety
NOWY Dell Precision 5690 FullHD+/Ultra 7-165H/16GB/1TB SSD/RTX 3500 Ada/Win11Pro
Laptopy Poleasingowe Fujitsu
Laptopy Poleasingowe HP
Laptopy Poleasingowe Fujitsu
FUJITSU CELSIUS W5010 Intel Core i7-10700/16GB RAM/1TB SSD/NVIDIA Quadro RTX 4000/Windows 11 Pro
Laptopy Poleasingowe Dell
Laptopy Dotykowe/Tablety
Microsoft Surface Laptop Go 12″ Intel i5-11gen 8GB 128SSD Win11 Dotyk!
Laptopy Poleasingowe Dell
Laptop Biznesowy Dell Latitude 5480 | 14″ | i5-6gen 8GB RAM 256GB SSD

![Laptop Biznesowy Lenovo ThinkPad L390 [13"] i5-8gen 8GB RAM 256GB SSD](https://centrumelektronikimobilnej.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_4850-3-scaled.jpg)
![Laptop Biznesowy Lenovo ThinkPad L390 [13"] i5-8gen 8GB RAM 256GB SSD - obrazek 2](https://centrumelektronikimobilnej.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_4851-3-scaled.jpg)
![Laptop Biznesowy Lenovo ThinkPad L390 [13"] i5-8gen 8GB RAM 256GB SSD - obrazek 3](https://centrumelektronikimobilnej.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_4852-3-scaled.jpg)
![Laptop Biznesowy Lenovo ThinkPad L390 [13"] i5-8gen 8GB RAM 256GB SSD - obrazek 4](https://centrumelektronikimobilnej.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_4853-scaled.jpg)
![Laptop Biznesowy Lenovo ThinkPad L390 [13"] i5-8gen 8GB RAM 256GB SSD - obrazek 5](https://centrumelektronikimobilnej.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_4854-scaled.jpg)
![Laptop Biznesowy Lenovo ThinkPad L390 [13"] i5-8gen 8GB RAM 256GB SSD - obrazek 6](https://centrumelektronikimobilnej.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_4855-scaled.jpg)
![Laptop Biznesowy Lenovo ThinkPad L390 [13"] i5-8gen 8GB RAM 256GB SSD - obrazek 7](https://centrumelektronikimobilnej.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_4856-scaled.jpg)













