Specyfikacja Techniczna
| Kategoria | Dane |
|---|---|
| Stan | Klasa A- , bardzo dobry stan, drobne ślady użytkowania |
| System operacyjny | Windows 11 (zainstalowany, gotowy do pracy) |
| Procesor | Intel Core i7-10610U, 4 rdzenie, 8 wątków |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Ekran | 15,6” Full HD 1920×1080 |
| Grafika | Intel UHD Graphics (zintegrowana) |
| Funkcje dodatkowe | Czytnik linii papilarnych, Safe Lock na kamerkę, Windows Hello (rozpoznawanie twarzy), podświetlana klawiatura, touchpad z obsługą gestów, czytnik NFC |
| Złącza | HDMI, USB 3.1 Typ A, USB 3.1 Typ C, Thunderbolt, minijack 3,5 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Zasilacz |
























