Lenovo ThinkPad P51 – nowy w ofercie

laptop-poleasingowy-lenovo-43

Nowy laptop poleasingowy Lenovo ThinkPad P51 w naszej ofercie

Mamy dla Was wyjątkową propozycję! W naszej ofercie znajdziecie  laptop poleasingowy Lenovo ThinkPad P51 z doskonałymi parametrami, które z pewnością zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oto, co oferuje ten laptop:

  • Ekran 15,6″: Laptop posiada wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala, dostępny w rozdzielczościach Full HD lub 4K UHD, w zależności od konkretnego modelu.
  • Procesor Intel Core i7: Najnowsze technologie to 7. generacja Intel Core i7, zapewniająca doskonałą wydajność i szybkość pracy.
  • Pamięć 32 GB RAM: Duża ilość pamięci RAM pozwala na swobodne wykonywanie wielu zadań jednocześnie, a także obsługę dużych projektów i aplikacji.
  • Dysk 512 GB SSD: Szybki dysk SSD gwarantuje natychmiastowe uruchamianie systemu oraz szybki dostęp do danych.
  • Grafika NVIDIA Quadro M1200: Profesjonalna karta graficzna idealna do projektowania CAD, edycji wideo, a także do innych zadań graficznych.

Lenovo ThinkPad P51 to synonim jakości i trwałości, z solidną konstrukcją, ergonomiczną klawiaturą i różnorodnymi opcjami łączności, w tym USB-C i HDMI.

Kupując laptop poleasingowy, otrzymujesz sprzęt wysokiej klasy w atrakcyjnej cenie. Każdy laptop został starannie odnowiony, aby zapewnić doskonały stan techniczny.

Zapewniamy również profesjonalne wsparcie i serwis, aby Twoje doświadczenie z zakupem i użytkowaniem laptopa było jak najlepsze.

Jeśli szukasz laptopa, który sprosta Twoim wymaganiom i będzie trwał przez wiele lat, Lenovo ThinkPad P51 to doskonały wybór. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się wydajnym laptopem poleasingowym już dziś!

 

Lenovo ThinkPad P51 15,6 ” Intel Core i7 32 GB / 512GB SSD NVIDIA M1200