Jaki laptop poleasingowy wybrać ? najpopularniejsze kupowane modele

Jaki laptop poleasingowy wybrać ?

Laptopy użytkowane wcześniej przez pracowników dużych firm  popularnie zwane „ poleasingowymi” , to bardzo dobry pomysł  na zakup laptopa z wysokimi parametrami  w dużo niższej cenie niż nowe egzemplarze .

Jeżeli zależy Państwu na efektywności pracy urządzenia , wysokiej klasie produktu i nie nadwyrężeniu portfela to z pewnością warto zerknąć na poniższe modele .

Na początku warto zauważyć że w katalogu laptopów poleasingowych nie będzie łatwo  znaleźć modeli dedykowanych  stricte dla graczy aczkolwiek u nas w salonie na pewno ” coś ” dla Państwa znajdziemy 🙂  . Większość sprzętu poleasingowego  pracowała w przedsiębiorstwach , więc taki notebook odnajdzie się optymalnie  przy pracach biurowych  , oglądaniu multimediów oraz wszystkich innych zadaniach . Są także modele przeznaczone z myślą o osobach które potrzebują mobilnej stacji roboczej o ogromnej mocy obliczeniowej takiej jak Dell Precision M6700  który charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością procesora i grafiki oraz optymalizacją zasilania  – 

Dell Precision M6700 i7QM 16GB Quadro Win7Pro

Jakie są Wady i zalety laptopów używanych

Wadą w większości przypadków  wydawałoby się że będzie  brak bezpośredniego wsparcia gwarancyjnego producenta czy kondycja baterii , jednak nie u nas !! Dlaczego ? Ponieważ jako lider w branży elektroniki mobilnej posiadamy własny system gwarancyjny podparty profesjonalnym serwisem mieszczącym się w tym samym budynku w którym znajduje się salon . Przy zakupie laptopów poleasingowych  w Centrum Elektroniki Mobilnej udzielamy gwarancji od 6 do 24 miesięcy w zależności od  danego produktu .

Największym atutem będzie oczywiście niski koszt – zazwyczaj kilkukrotnie niższy  niż nowego sprzętu , poza tym należy nadmienić że laptopy dostępne w naszej ofercie są wyselekcjonowane tak aby każdy produkt oferował najwyższą jakość wykonania i możliwej konfiguracji którą w ramach możliwości konkretnego modelu jesteśmy w stanie  zmienić na miejscu aby dopasować dla potrzeb  klienta .

Najpopularniejsze modele kupowane ostatnio przez naszych klientów przedstawiamy poniżej :

 

Lenovo T430s i5 4GB 320HDD Win7Pro

HP ProBook 6560B i5 8GB 250GB SSD HD+ Windows7Pro