Laptopy Poleasingowe – EliteBook 850 G1 już u nas !

Przedstawiamy Państwu Laptopa Poleasingowego EliteBook 850 G1 jako nowość w naszej ofercie . Laptop EliteBook 850 G1 może niektórych zaskoczyć jakością wykonania . Pierwszą rzeczą, jaką zauważyliśmy w przypadku notebooków HP przeznaczonych dla przedsiębiorstw, była wytrzymała czarna pokrywa z magnezu, która ma takie samo matowe, miękkie wykończenie, jakie jest używane w przemyśle samochodowym, aby utrzymać odporność samochodów na zadrapania.

Laptop EliteBook 850 G1 jest również zatwierdzony przez MIL-STD 810G, co oznacza, że ​​może wytrzymywać bardziej stresujące scenariusze, w tym ekstremalne temperatury, ciśnienie, wysokość, wstrząs i wilgotność niż przeciętny notebook.

Płaski touchpad Laptopa Elitebook 850 G1 sprawia, że ​​klawiatura wydaje się mała, ale z pewnością doceniamy dodatkową przestrzeń podczas przewijania.

Spód z magnezu ma zdejmowane drzwiczki ułatwiające dostęp do jego wewnętrznych elementów. Oznacza to, że można łatwo wymienić dysk twardy na nowszy bez konieczności zakupu nowego urządzenia.

Laptop HP EliteBook 850 G1 jest dość leki i przenośny jak na 15-calowy notebook . W rzeczywistości HP twierdzi, że ten model jest o 40 procent cieńszy i o 27 procent lżejszy niż poprzedni model.

HP reklamuje EliteBook 850 G1 jako jeden z najbezpieczniejszych notebooków biznesowych na rynku. System jest fabrycznie wyposażony w oprogramowanie HP, takie jak program SureStart, który automatycznie wykrywa złośliwe oprogramowanie atakujące np. system BIOS komputera.

Te wyjątkowe laptopy poleasingowe są dostępne od ręki w naszym salonie . Serdecznie zapraszamy !

HP ProBook G1 850 i5 SSD FullHD